Textimage (8.x-3.2) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Original image
ms: Imej asal

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ms: Teks ini akan digunakan oleh pembaca-pembaca skrin, engin gelintar, atau apabila imej tidak dapat dimuatkan.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ms: Tajuk digunakan sebagai tooltip apabila pengguna melegarkan tetikus atas imej.

en: Administer image styles
ms: Tadbirkan stail-stail imej

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ms: Imej cache imej buat fail %destination sudah wujud.

en: Administer site configuration
ms: Tadbirkan konfigurasi laman web

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
