Textimage (8.x-4.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Administer image styles
eu: Irudi estiloak kudeatu

en: Administer site configuration
eu: Kudeatu webgunearen ezarpenak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
