Textimate (1.0.0) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Event
bs: Događaj

en: Options
bs: Opcije

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
