Textimate (Text Animate) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Uses
hy: Օգտագործում
