Textimate (Text Animate) (1.0.0) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Event
ru: Событие

en: Updated
ru: Обновлено

en: Options
ru: Опции

en: Filter
ru: Фильтр

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Mode
ru: Режим

en: Loop
ru: Цикл

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Lines
ru: Линии

en: Selector
ru: Селектор

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Default options
ru: Настройки по умолчанию

en: Selectors
ru: Селекторы

en: About
ru: Информация

en: Effect
ru: Эффект

en: Sequence
ru: Последовательность

en: Words
ru: Слова

en: Uses
ru: Использование

en: - Any -
ru: - Любой -

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Add effect
ru: Добавить эффект

en: Save and go to list
ru: Сохранить и перейти к списку
