Textimate (1.0.1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Event
da: Begivenhed

en: Updated
da: Opdateret

en: Options
da: Valg

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Mode
da: Tilstand

en: Items
da: Overskrifter

en: Shuffle
da: Bland

en: Selector
da: Vælger

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Reverse
da: Omvendt

en: Default options
da: Standardindstillinger

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Effect
da: Effekt

en: Sequence
da: Sekvens

en: Example:
da: Eksempel:

en: - Any -
da: - Enhver -

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Add effect
da: Tilføj effekt
