Textimate (1.0.2) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Options
lv: Iespējas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Items
lv: Vienumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Selector
lv: Selektors

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Effect
lv: Effekts

en: Sequence
lv: Secība

en: Example:
lv: Piemērs:

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
