Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Options
jv: Opsi

en: Filter
jv: Saring

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Items
jv: Item

en: Default options
jv: Opsi gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Effect
jv: Efék

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Add effect
jv: TAmbah efek
