Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana
