Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to vi translation catalogue (42 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Filter
vi: Lọc

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Mode
vi: Chế độ

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Loop
vi: Lặp

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Lines
vi: Dòng

en: Reverse
vi: Ngược

en: Default options
vi: Tùy chọn mặc định

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Example:
vi: Ví dụ:

en: Words
vi: Từ

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Add effect
vi: Thêm hiệu ứng

en: Keyboard
vi: Bàn phím
