Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Telephone
et: Telefon

en: About
et: Programmist
