Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Number
fi: Numero

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Telephone
fi: Puhelin

en: About
fi: Tietoja
