Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Number
he: מספר

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Telephone
he: טלפון

en: About
he: אודות
