Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Number
hr: Broj

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: About
hr: Opis
