Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Number
ja: 数値

en: Email
ja: メール

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Telephone
ja: 電話番号

en: About
ja: アバウト
