Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Number
ml: അക്കം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം
