Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Number
az: Rəqəm

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Telephone
az: Telefon

en: About
az: Haqqında
