Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Number
be: Нумар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: About
be: Аб
