Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Number
bg: Число

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено
