Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Number
ca: Número

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Telephone
ca: Telèfon

en: About
ca: Detalls
