Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Number
el: Αριθμός

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: About
el: Περί
