Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Number
fr: Nombre

en: Email
fr: Courriel

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Telephone
fr: Téléphone

en: About
fr: À propos
