Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Number
hy: Թիվ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
