Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Number
is: Númer

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Telephone
is: Sími

en: About
is: Um
