Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Number
it: Numero

en: Email
it: E-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Error
it: Errore

en: Created
it: Creato

en: Telephone
it: Telefono

en: About
it: Informazioni
