Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Number
km: លេខ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី
