Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Number
lt: Skaičius

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Telephone
lt: Telefonas

en: About
lt: Apie
