Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Number
oc: Nombre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: About
oc: A prepaus
