Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Number
sv: Tal

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Telephone
sv: Telefon

en: About
sv: Om

en: Web Services
sv: Web tjänster
