Text Marketer Contacts (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Number
te: సంఖ్య

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
