TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: Topics
sl: Tematike

en: People
sl: Uporabniki

en: Dates
sl: Datumi
