TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Topics
te: విషయాలు

en: People
te: ప్రజలు

en: Dates
te: తేదీలు
