TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས
