TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Categories
is: Flokkar

en: Topics
is: Umræða

en: People
is: Notendur

en: Dates
is: Dagsetningar
