TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: People
nl: Personen

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Dates
nl: Datums

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Places
nl: Plaatsen
