TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Topics
et: Teemasid

en: People
et: Kasutajad

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Entities
et: Olemid
