TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Topics
gl: Temas

en: People
gl: Persoas

en: Dates
gl: Datas

en: Entities
gl: Entidades
