TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Topics
fi: Aiheet

en: People
fi: Käyttäjät

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Entities
fi: Entiteetit
