TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Categories
fr: Catégories

en: Topics
fr: Sujets

en: People
fr: Personnes

en: Organizations
fr: Organisations

en: Entities
fr: Entités
