Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Save
lv: Saglabāt

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Security
lv: Drošība

en: Role
lv: Loma

en: Skip
lv: Izlaist

en: Emails
lv: E-pasti

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lv: Jūs tikko izmantojāt savu vienreizējo autorizācijas saiti. Turpmāk šo saiti izmantot nav nepieciešams. Lūdzu nomainiet savu paroli.

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Skip and finish
lv: Izlaist un pabeigt
