Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Forms
is: Form

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disable
is: Afvirkja

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: System
is: Kerfi

en: Order
is: Pöntun

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: About
is: Um

en: Current password
is: Núverandi lykilorð
