Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: System
bg: Система

en: Order
bg: Поръчка

en: Create new account
bg: Регистрирай се
