Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Body
ml: ഘടന

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
