Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Weight
ka: წონა

en: System
ka: სისტემა

en: Role
ka: როლი
