Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.10) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Subject
bg: Тема

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Save
bg: Запази

en: Role
bg: Роля

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.
