Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.12) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Body
gl: Corpo

en: plugin
gl: engadido

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Save
gl: Gardar

en: Security
gl: Seguranza

en: Role
gl: Rol

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Services
gl: Servizos

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
gl: O usuario %name empleou unha ligazón para ingresar unha única vez en %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón para ingresar unha única vez e xa caducou. Pode solicitar unha nova usando o formulario que hai embaixo.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
gl: Xa empregou a ligazón para iniciar sesión dun só uso. xa non e necesario usar esta ligazón para entrar. Por favor, cambie o seu contrasinal.

en: Current password
gl: Contrasinal actual
