Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.12) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Body
he: תוכן

en: plugin
he: חיבור

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Subject
he: נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Disable
he: השבתה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Save
he: שמירה

en: Security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Emails
he: אימיילים

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה
