Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.12) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: plugin
kn: ಪ್ಲಗಿನ್

en: Create a new user account.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರರ ಖಾತೆಯನ್ನು ರಚಿಸಿ.

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: Current password
kn: ಈಗಿನ ಗುಪ್ತಪದ(ಪಾಸ್ವರ್ಡ್)
