Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Body
cs: Text

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Subject
cs: Předmět

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Save
cs: Uložit

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Services
cs: Služby

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Emails
cs: Emaily

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
cs: Použitému jednorázovému přihlašovacímu odkazu již vypršela platnost. Požádejte, prosím, o nový pomocí formuláře níže.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
cs: Byl použit odkaz jednorázového přihlášení. Dále není nutné používat tento odkaz k přihlášení. Prosím změňte své heslo.

en: Current password
cs: Aktuální heslo

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla

en: Send password reset instructions via email.
cs: Poslat e-mailem instrukce k obnovení hesla.
