TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Save
gu: સાચવો

en: Send
gu: મોકલો
